تاریخ بروز رسانی: شنبه, October 20, 2018 - 11:50
September 09, 2014

 با حضوور  معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی، از زحمات مهندس ابوالفضل باقرنیا تقدیر
و  مهندس مسعود مالکی به عنوان مدیرکل جدید راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان، سید سعید  سید علایی پیش از ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان اظهار کرد: در سیستان و بلوچستان به 13 هزار و 400 کیلومتر راه، 205 کیلومتر بزرگراه و یک هزار و 716 راه اصلی یکی از گسترده‌ترین استان‌های کشور است.

 وی افزود:23 هزار واحد مسکن مهر در سیستان و بلوچستان وجود دارد که 13 هزار تا افتتاح و امیدواریم 10 هزار واحد دیگر نیز تا پایان سال آینده افتتاح شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی ادامه داد: با توجه به اینکه 50 درصد راه‌های سیستان
 و بلوچستان روستایی است باید به بخش راه‌های روستایی در این منطقه بیشتر کار کرد.این مسئول ادامه داد: تاکنون 36 درصد اعتبارات راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان تخصیص داده شده و این رقم تا پایان مهر ماه به 50 درصد خواهد رسید.
علایی گفت: کمیته‌ای را برای ساماندهی نیروی انسانی در استان‌ها در حوزه راه و شهرسازی در وزارت خانه تشکیل داده‌ایم و تمامی کسانی که در آزمون شرکت کرده‌اند، تلاش می‌کنیم برای جذب آنها اعتبار لازم را تامین کنیم.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: حفاظت از میراث شهرسازی، تلاش برای ترویج و گسترش معماری ایرانی و اسلامی، توجه به پروژه‌های نیمه تمام در بحث راه و مسکن در تمامی استان‌ها و توجه به موضوع راهداری و ایمنی راه‌ها از جمله اولویت‌های وزارت راه و شهرسازی است.

این مسئول افزود: در ستاد وزارت راه و شهرسازی، برنامه مدیریت ارتباط با شهروندان را در دستور کار قرار داده‌ایم
و اعتقاد داریم شهروندان حق دارند اطلاعات حوزه حمل و نقل و مسکن را در اختیار داشته باشند.
وی ادامه داد: نقشه راه اصلاح نظام اداری در هشت برنامه در دست پیگیری قرار دارد که این نقشه در استان‌ها در قالب 30 برنامه و برای 50 دستگاه در حال پیگیری است.

علایی بیان کرد: قطعا اجرای این نقشه در افزایش بهره‌وری و رشد اقتصادی موثر خواهد بود.

در  پایان مراسم با حضور جمعی از مدیران و مسئولان ادارات و سازمان‌های سیستان و بلوچستان، مسعود مالکی به عنوان مدیرکل جدید راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان معرفی و منصوب شد و از زحمات ابوالفضل باقرنیا مدیرکل سابق اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان نیز قدردانی شد.

دسته‌بندی خبر: 

 

آدرس ساختمان مركزی:
زاهدان – ميدان شهدا – اداره كل راه و شهرسازی سيستان و بلوچستان
كدپستي : 9813693171
تلفن : 8-05433227056
فكس : 05433234989
آدرس ساختمان شماره 2 (جانبازان):
زاهدان - خيابان دانشگاه – دانشگاه 55
كدپستی : 9813693171
تلفن : 81-05433413280

 

آمار بازدید

اشتراک خبرنامه

مشترک نشریه اداره کل راه و شهرسازی استان شوید.

فید پورتال