تاریخ بروز رسانی: شنبه, October 20, 2018 - 11:50
December 19, 2015

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان، عباسعلی سلیمانی رئیس اداره روابط عمومی راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان معنای آیه 53 سوره طه را بدین شرح بیان نمود: همان خدائی که زمین را آسایشگاه شما قرار داد و در آن راهها برای روابط سفر و حوائج خلق پدید آورد و هم از آسمان آب نازل کرد تا به آن آب  آسمانی انواع نباتات مختلف از زمین برویانیدیم.

وی تصریح کرد: آیات فراوانی در ارتباط با راه، حمل و نقل و دیگر نعمات که  خداوند متعال برای بشریت خلق نموده در قرآن کریم داریم که با استفاده از این منابع خداداد و استفاده از علم و تکنولوژی های موجود آنها را در اختیار گرفته تا انواع روابط اقتصادی، اجتماعی و.. فراهم گردد.

منصور ملاشاهی مدیر راهداری راه و شهرسازی  به مناسبت هفته حمل و نقل و راهداری ضمن حضور در محفل انس با قرآن مجید مواردی را به شرح ذیل اعلام نمود:

ـ استان ما اخیراً جزءبیست و نهمین  استان برف خیز اعلام گردیده است به خصوص در محورهای خاش، نوک آباد و حواشی کوه تفتان و گردنه های نصرت آباد این مقوله را همه ساله شاهد هستیم که راهداران با کمترین امکانات و بیشترین سعی و تلاش راه ها را باز و تردد انجام گرفته است.

ـ با توجه به موارد بالا نقاط برف گیر با دستگاه های مکانیزه جدید تجهیز شده است.

ـ به دلیل عدم اعتبارات کافی حفاظت از راه ها و امکانات موجود سرلوحه کار وزارت راه و شهرسازی است.

ـ بازسازی خودروهای راهداری در حد توان و منابع موجود.

ـ مانور خودروهای سنگین و سبک راهداری و نگهداری راه روز دوشنبه مورخ 30/9/94.

ایشان در پایان  این هفته را به همه راهداران و تمامی تلاشگران در عرصه حمل و نقل تبریک گفته و آرزوی سلامتی برای همه این زحمت کشان و خانواده محترم ایشان از خداوند خواستار شدند و ادامه دادند که رانندگان و مسافرین عزیزی که در محورهای مواصلاتی استان تردد می نمایند باید اطلاعات بیشتری از نحوه رانندگی
و عبور و مروز در فصل زمستان کسب نموده و در جاده ها رعایت نمایند تا ان شاءا... شاهد حوادث تلخ و ناگوار نباشیم.

 

آدرس ساختمان مركزی:
زاهدان – ميدان شهدا – اداره كل راه و شهرسازی سيستان و بلوچستان
كدپستي : 9813693171
تلفن : 8-05433227056
فكس : 05433234989
آدرس ساختمان شماره 2 (جانبازان):
زاهدان - خيابان دانشگاه – دانشگاه 55
كدپستی : 9813693171
تلفن : 81-05433413280

 

آمار بازدید

اشتراک خبرنامه

مشترک نشریه اداره کل راه و شهرسازی استان شوید.

فید پورتال