تاریخ بروز رسانی: شنبه, April 28, 2018 - 10:16
December 19, 2015

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان، ظهر امروز مورخ 28/9/94 مراسم تودیع و معارفه اعضاء هیئت مدیره دوره ششم و هفتم سازمان نظام مهندسی استان با حضور دکتر باقر کرد معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری  در محل سالن جلسات  روابط عمومی استانداری تشکیل شد.

مهندس مالکی مدیر کل راه و شهرسازی استان پیرامون چگونگی برگزاری انتخابات دوره هفتم  در 4 حوزه استان و شهرستان ها اطلاعات و گزارشی را ارائه نمودند.

وی گفت: از 3 هزار و 567 عضو سازمان نظام مهندسی 1 هزار و 245 نفر در انتخابات مشارکت داشته اند و نفرات مورد نظر در رشته های عمران، نقشه برداری، شهرسازی انتخاب و معرفی شدند.

وی گفت: طراحی، نظارت و اجرا در بخش های خصوصی در جهت توسعه استانداردها ارتقاء کیفیت به عهده این سازمان می باشد و همچنین بازوی توانا برای دستگاه های اجرایی با نظارت خوب از سرمایه های ملّی و ساخت و سازهایی که مردم انجام می دهند  می باشند تا از این دارایی ها حفظ و حراست نموده تا عمر ساخت و سازها بیشتر و به مردم ارائه شود.  

دکتر نرماشیری رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان هم گزارشی از اهم فعالیت های انجام شده و در دست اجرا را بصورت پاور پوئینت ارائه دادند و از رکود ایجاد شده  در صنعت ساختمان احساس نگرانی داشته و گفتند ان شاءا... باید دولتمردان در این زمینه همراه و همگام ما بوده و ما را یاری نمایند.

دکتر باقر کرد معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری در بخشی از این مراسم هم ضمن تشکر از برگزاری دوره هفتم انتخابات توسط  تمامی دست اندرکاران  تشکر از کلیه اعضاء و ریاست قبلی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گفت با توجه به ساخت و سازها در بعضی از روستاها و بخش ها بصورت چند طبقه نیاز است که دفتر نمایندگی در این محل ها هم در صورت امکان گشایش و از منابع انسانی ماهر و باتجربه و تخصص در این ساخت و سازها استفاده کرد تا ان شاءا... بر اساس استانداردها ساخته و ایمنی مردم به خطر نیفتد.

در پایان از اعضاء سابق سازمان نظام مهندسی با لوح تقدیر تشکر و قدردانی شد و اعتبار نامه اعضاء جدید هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان اعطا گردید.

 

آدرس ساختمان مركزی:
زاهدان – ميدان شهدا – اداره كل راه و شهرسازی سيستان و بلوچستان
كدپستي : 9813693171
تلفن : 8-05433227056
فكس : 05433234989
آدرس ساختمان شماره 2 (جانبازان):
زاهدان - خيابان دانشگاه – دانشگاه 55
كدپستی : 9813693171
تلفن : 81-05433413280

 

آمار بازدید

اشتراک خبرنامه

مشترک نشریه اداره کل راه و شهرسازی استان شوید.

فید پورتال