تاریخ بروز رسانی: شنبه, October 20, 2018 - 11:50
December 21, 2015
به مناسبت هفته حمل و نقل، رانندگان و راهداری

به مناسبت هفته حمل و نقل، رانندگان و راهداری

حضور  رئیس اداره روابط عمومی راه و شهرسازی در دبستان شهید نامجو زاهدان

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان، قبل از ظهر امروز به مناسبت هفته حمل و نقل، رانندگان و راهداری رئیس اداره روابط عمومی راه و شهرسازی در جمع دانش آموزان  دبستان شهید نامجو زاهدان حضور و پیرامون این هفته رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و استفاده صحیح از راه سرمایه ملّی، علائم ایمنی در جاده ها و هدف از تجهیزات ایمنی در محورهای مواصلاتی لحظاتی صحبت نمودند.

ایشان گفت امروز روز آغاز امامت حضرت ولی عصر(عجل ا... تعالی فرجه الشریف) بوده  و همچنین در آستانه سال شب ازدواج حضرت خدیجه کبری(سلام ا... علیها) با پیامبر خاتم حضرت محمد(صلی ا... علیه و آله وسلّم) و شب یلدا هستیم اگر خواسته باشیم ارتباطی با این هفته و اهداف آن و اهل بیت عصمت و طهارت(علیهم السلام) پیدا کنیم به صورت ساده و روان این طور آغاز سخن می کنم که شما آینده سازان ایران عزیز زمانی که در جاده ها با پدر و مادر به سفر می روید خاصه در شب اگر توجه کرده باشید چه چیز راننده را تا مقصد راهنمایی می نمایدباید گفت: جاده خوب و استاندارد، علائم راهنمایی و رانندگی، خطوط و خط های وسط و انتهای جاده ها و... و سلامت راننده و حرکت با سرعت مطمئنه و وسیله نقلیه ایمن اینها گزینه هایی برای یک سفر سالم می باشد که شما نونهالان باید کمک حال ما در جاده ها بوده و در کنار پدر و مادر و رانندگان عزیزی که از اقوام شما هستند با تذکرات به موقع این موراد فوق را یادآور باشید.

عباسعلی سلیمانی بیان داشت: پیامبران (علیهم السلام)  قرآن، اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام)هم در زندگی انسان ها همین نقش را از طرف خداوند مأمور شدند برای هدایت بشر به سرانجام نیک که همان رستگاری است انجام دهند.

وی ادامه داد: راه مستقیم و هدایت و مسیر انحراف برای همه  با وجود  این بزرگواران و دیگر نشانه های خداوند متعال در این جهان هستی مشخص و روشن است پیامبران و امامان و بزرگان دین نقش راهنما و هدایت را با مأموریتی که از طرف خداوند عزیز و حکیم داشتند ابلاغ و ارسال نموده تا درکنار همدیگر در اجتماعات کوچک و بزرگ سالم زیست و به سرانجام مقصود برسیم امیدواریم با آمدن آخرین منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عجل ا... تعای فرجه الشریف) که فرمایش خداوند، رسولان و قرآن کریم هست عدالت جهانی را شاهد باشم.

 

آدرس ساختمان مركزی:
زاهدان – ميدان شهدا – اداره كل راه و شهرسازی سيستان و بلوچستان
كدپستي : 9813693171
تلفن : 8-05433227056
فكس : 05433234989
آدرس ساختمان شماره 2 (جانبازان):
زاهدان - خيابان دانشگاه – دانشگاه 55
كدپستی : 9813693171
تلفن : 81-05433413280

 

آمار بازدید

اشتراک خبرنامه

مشترک نشریه اداره کل راه و شهرسازی استان شوید.

فید پورتال