تاریخ بروز رسانی: شنبه, October 20, 2018 - 11:50
March 10, 2016
سامانه «شهراه» در راه و شهرسازی استان سيستان و بلوچستان راه‌اندازی شد.

سامانه «شهراه» در راه و شهرسازی استان سيستان و بلوچستان راه‌اندازی شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان، مسعود مالکی مدیرکل راه و شهرسازی سيستان و بلوچستان گفت: با تلاش وزارت راه و شهرسازي شهروندان می‌توانند بدون حضور در ادارات کل استان خدماتی که در حوزه راه و شهرسازی به آن نیازمندند، درخواست کنند. سامانه شهراه با آدرس اینترنتی    Shahrah.mrud.ir، راهی به‎سوی شهروندان با هدف تسریع در ارائه خدمات به مردم مي باشد.

وی افزود: اين  نشست آموزشی با محوريت صیانت از حقوق شهروندی  پس از آشنايي كاركنان اداره كل با سايت شهراه و نحوه ارتباط شهروندان با اين سامانه و چگونگي فرآيند ارائه درخواست و پاسخگويي، مهندس مسعود مالكي مديركل راه و شهرسازي بيان نمود برای عملی کردن رعایت حقوق شهروندی در بستر الکترونیکی، سامانه مدیریت ارتباط شهروندی وزارت راه و شهرسازی راه‌اندازی شده است و  این سامانه با عنوان "شهراه، راهی به‌سوی شهروندان"و با اهدافي چون تسریع در ارائه خدمات به شهروندان، دسترسي آزاد به اطلاعات، اصلاح فرايندها شكل گرفته است.

مسعود مالکی بیان داشت: با توجه به تاکید ویژه مقام عالي وزارت، این اداره‌کل مصمم است که برنامه‌ها و اقدامات موثری را به‌اجرا بگذارد و با توجه به اينكه مجموعه راه و شهرسازی به‌واسطه فعالیت‌های ذاتی خود مستقیم و غیرمستقیم با جامعه و عموم مردم سر و کار داشته، لذا با اجرای چنین برنامه‌ها و اقداماتی می‌توان در راه‌اندازی و رفع مشکلات گام‌های ارزنده‌تری بر داشت.

مدیر کل راه و شهرسازی نیز در پايان جلسه در خصوص عزم راسخ مجموعه راه و شهرسازي  در انجام فرآيند درخواست هاي شهروندان از طريق سامانه شهراه تاكيد و همچنين پس از بحث و تبادل نظر در خصوص انجام امور تبليغاتي جهت معرفي سامانه به مردم در رسانه هاي عمومي علي الخصوص درج خبر در روزنامه، ارسال پيامك تبليغاتي، ارائه برشورهاي تبليغاتي در پكيج هاي استقبال نوروزي  و... تصميماتي اتخاذ گرديد.

 

آدرس ساختمان مركزی:
زاهدان – ميدان شهدا – اداره كل راه و شهرسازی سيستان و بلوچستان
كدپستي : 9813693171
تلفن : 8-05433227056
فكس : 05433234989
آدرس ساختمان شماره 2 (جانبازان):
زاهدان - خيابان دانشگاه – دانشگاه 55
كدپستی : 9813693171
تلفن : 81-05433413280

 

آمار بازدید

اشتراک خبرنامه

مشترک نشریه اداره کل راه و شهرسازی استان شوید.

فید پورتال