تاریخ بروز رسانی: شنبه, April 28, 2018 - 10:16
August 07, 2016

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان، صبح امروز مورخه 14/5/95 به ریاست دکتر کرد معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری در محل دفتر جلسان ایشان جلسه بازآفرینی پایدار شهری با موضوع دفاع از مواضع استانی در خصوص مناطق حاشیه شهرها و اعتبار ردیف ملی و دریافت نقطه نظرات و پیشنهادات و حداکثر رقم بودجه استانی در این خصوص با حضور فرمانداران، مدیران کل، شهرداران 5 شهر استان،مهندس مصطفایی  مدیر کل دفتر ستاد بازآفرینی شهری شرکت عمران و بهسازی، دکتر فردانش،دکتر زاهدی نیا، دکتر مرتضوی کارشناسان و مشاورین طرح تهیه و اجرای تنظیم سند جامع ، سازمان های مردم نهاد و انجمن های مختلف مردمی تشکیل شد.

مسعود مالکی مدیر کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت: یکی از اهداف مهم این جلسه اقدام مشترک تنظیم سند جامع بازآفرینی پایدار شهری استان میباشد که تمامی دستگاه های و سازمان های مرتیط با این طرح باید در کنار هم با تبادل افکار و اندیشه ها در تحقق این سند مهم همگام و همسو حرکت نموده تا ان شاء ا... به نتایج خوب و ارزنده ای در طی پروسه شش ماهه برسیم.

مهندس مصطفایی مدیر کل دفتر ستاد ملی بازآفرینی شهری شرکت عمران و بهسازی اظهار داشت: شورای اجتماعی محلات که مورد تأئید شورا و شهرداری زاهدان به تأئید و تصویب ستاد استانی بازآفرینی برسد و به فرماندان و شهرداران شهرهای کنارک، ایرانشهر، چابهار، زابل جهت اجرایی شدن این شورا ابلاغ گردد.

وی افزود: کلیه شهرداری های شهر های چهار گانه مثل شهرداری زاهدان 30 درصد اعتبارات با تصویب شورای شهر را به سامان دهی سکونتگاه های حاشیه شهر ها اختصاص دهند.

مصطفایی بیان داشت: فرمانداران و شهرداران پروژه های تحریف شده و مصوب برای حاشیه شهرها را طی نامه ای به رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان جهت درج در برنامه 95 و تصویب در شورای برنامه ریزی و توسعه استان ارسال نمایند.

وی ادامه داد: فرمانداران شهرداران کنارک، ایرانشهر، چابهار، زابل ستاد شهرستان بازآفرینی شهری را برای توجیه اعضاء در خصوص برنامه جامع مدیریت و هماهنگ دستگاه ها جهت ساماندهی حاشیه شهرها تشکیل دهند.

لازم بذکر است جلسه بازآفرینی پایدار شهری در خصوص حاشیه نشینی شهر زاهدان قبل از شروع جلسه فوق در دفتر مهندس مالکی مدیر کل راه و شهرسازی استان به ریاست ایشان با موضوع و دستور کار توزیع برنامه یکپارچه توسعه فضایی پایدار، توضیح در خصوص بخش های تدوین برنامه، تدوین بیانیه و ارائه چشم انداز مشترک برگزار گردید

 

آدرس ساختمان مركزی:
زاهدان – ميدان شهدا – اداره كل راه و شهرسازی سيستان و بلوچستان
كدپستي : 9813693171
تلفن : 8-05433227056
فكس : 05433234989
آدرس ساختمان شماره 2 (جانبازان):
زاهدان - خيابان دانشگاه – دانشگاه 55
كدپستی : 9813693171
تلفن : 81-05433413280

 

آمار بازدید

اشتراک خبرنامه

مشترک نشریه اداره کل راه و شهرسازی استان شوید.

فید پورتال