تاریخ بروز رسانی: شنبه, October 20, 2018 - 11:50
November 03, 2016
کارگاه آموزشی توانمندسازی روابط عمومی ها ویژه مسئولان وکارشناسان روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان در استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.

کارگاه آموزشی توانمندسازی روابط عمومی ها ویژه مسئولان وکارشناسان روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان در استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان، کارگاه آموزشی توانمندسازی روابط عمومی ها ویژه مسئولان وکارشناسان روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان  برگزار شد. دکتر حمید صبری مدرس وسخنران ویژه این کارگاه آموزشی بود که با حضور دست اندرکاران روابط عمومی استان در محل سالن اجتماعات استانداری استان برگزارگردید.

دکتر حمید صبری در این کارگاه گفت:  روابط عمومی در سازمان­ها می­تواند با عملکرد خود، نقش مهمی در ایجاد تصویر و برند سازمانی داشته باشند..

این استاد دانشگاه تصریح کرد: نیروی انسانی در روابط عمومی می­تواند شکل دهنده جایگاه روابط عمومی در سازمان­ها هستند و در این راستا توانمندسازی نیروی انسانی و برنامه­ریزی جهت نیل به نیازهای مهارتی، آموزشی و در نهایت بهسازی منابع انسانی برای روابط عمومی سازمان­ها می­تواند در برنامه­ریزی عملکرد و بهره­وری روابط عمومی نقش موثری داشته باشد.

مؤلف اولین دایره المعارف روابط عمومی ایران افزود: آن­چه که توانمندسازی نیروی انسانی نامیده می­شود از معنا و مفاهیم گسترده­ای برخوردار است. سیر بررسی و ارائه مدل­های فراوانی که در حوزه توانمندسازی ارائه شده است، دلیلی بر اهمیت نیروی انسانی و تفکر در حوزه منابع انسانی می­باشد. امروزه منابع انسانی با ارزش­ترین عامل برای تولید و ارائه خدمات به جامعه و شهروندان محسوب می­شود. بنابراین یکی از مهم­ترین عناصر افزایش بهره­وری و برنامه­ریزی­های سازمانی، برنامه­ریزی و توانمندسازی منابع انسانی است

 

آدرس ساختمان مركزی:
زاهدان – ميدان شهدا – اداره كل راه و شهرسازی سيستان و بلوچستان
كدپستي : 9813693171
تلفن : 8-05433227056
فكس : 05433234989
آدرس ساختمان شماره 2 (جانبازان):
زاهدان - خيابان دانشگاه – دانشگاه 55
كدپستی : 9813693171
تلفن : 81-05433413280

 

آمار بازدید

اشتراک خبرنامه

مشترک نشریه اداره کل راه و شهرسازی استان شوید.

فید پورتال