تاریخ بروز رسانی: شنبه, October 20, 2018 - 11:50
May 16, 2017
جلسه پیگیری جذب اعتبارات پروژه های حاشیه شهرهای استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.

جلسه پیگیری جذب اعتبارات پروژه های حاشیه شهرهای استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان، جلسه با حضور مهندس قلی زاده مدیر کل محترم دفتر نظارت بر امور اجرایی شرکت عمران و بهسازی شهری ایران  و مدیر کل راه و شهرسازی استان و دستگاههایی که پروژه های آنها مورد تایید ستاد  استانی قرار گرفته بود  در دفتر مهندس مالکی مدیر کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان برگزار گردید.

 مهندس مالکی مدیر کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان در حاشیه این جلسه گفت:اعتبارات پیش بینی شده برای استان از ردیف های ملی با سفارش و تاکید مقام معظم رهبری و دستور رئیس جمهورمحترم و وزیر محترم راه و شهرسازی و پیگیری شرکت عمران و بهسازی شهری و با توجهات ویژه استاندار محترم و پیگیری مجدانه اداره کل راه و شهرسازی به میزان 32 میلیارد تومن به اداره کل راه و شهرسازی برای سال 95 ابلاغ شده که تا پایان تیرماه 96 فرصت جذب اعتبار میباشد. بخشی از این اعتبار به صورت نقدی و بخشی به صورت اسناد خزانه بوده و تاکنون حدود 5 میلیارد تومان از کل اعتبار تخصیص قطعی یافته است. این اعتبار به صورت ادامه دار بوده و در صورت عدم جذب به سالهای آینده انتقال خواهد یافت.

وی افزود: این اعتبار صرف پروژه های پیشنهادی مورد تایید ستادهای شهرستانی و استانی و در راستای اهداف ستاد ملی خواهد شد. از جمله دستگاههایی که از این اعتبار جهت پروژه های خود در حاشیه شهر بهره خواهند برد عبارتند از شهرداری زاهدان زابل چابهار ایرانشهر و کنارک-  شرکت آب و فاضلاب- سازمان نوسازی و تجهیز مدارس فنی و حرفه ای سازمانهای مردم نهاد و .. .

مالکی خاطر نشان ساخت: مباحث مطرح شده در این جلسه در خصوص مقدار اعتبار تخصیص یافته از ردیف های اعتباری ملی به مناطق حاشیه شهرهای استان وتمام پروژه های معرفی شده از جانب دستگاهها بررسی و مشکلات دستگاهها در رابطه با  برگزاری مناقصه پروژه های نیمه تمام و یا غیر احداثی تبادل نظر گردید و به دستگاهها ابلاغ شد ظرف مدت یک هفته کلیه مدارک مربوط به مناقصه را آماده و برای برگزاری مناقصه تحویل اداره کل راه و شهرسازی نمایند.

 

آدرس ساختمان مركزی:
زاهدان – ميدان شهدا – اداره كل راه و شهرسازی سيستان و بلوچستان
كدپستي : 9813693171
تلفن : 8-05433227056
فكس : 05433234989
آدرس ساختمان شماره 2 (جانبازان):
زاهدان - خيابان دانشگاه – دانشگاه 55
كدپستی : 9813693171
تلفن : 81-05433413280

 

آمار بازدید

اشتراک خبرنامه

مشترک نشریه اداره کل راه و شهرسازی استان شوید.

فید پورتال