تاریخ بروز رسانی: شنبه, October 20, 2018 - 11:50
May 18, 2017
تجلیل از مدیران برتر روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

تجلیل از مدیران برتر روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان، تجلیل از مدیران برتر روابط عمومی استان با حضور علی اصغر جمشید نژاد معاون سیاسی و اجتماعی خانم دکتر اشرفی معاون اقتصادی و توسعه منابع انسانی و دیگر مسئولین حوزه ریاست استاندار در محل سالن اجتماعات استانداری سیستان و بلوچستان  برگزار شد.

مهندس جمشید نژاد در خصوص نقش روابط عمومی در دستگاهها و سازمانها صحبت نمودند و گفت: 4جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان و 3 جلسه آموزشی را در سال گذشته برای ارتقاء سطح دانش برگزار نمودیم در جلسات شورا مباحث خوب از سوی شما مدیران روابط عمومی مطرح شد مصوبات خوبی داشتیم اما روند کار ایده آل نبوده و با وضعیت مطلوب فاصله داریم باید تلاش کنیم که چگونه میتوان ساز و کار جدیدی را در پیش گرفته و با اطلاعات و ارتباطات که بعضی از دوستان در جلسه امروز مطرح نمودند برنامه ریزی نمائیم تا به اهداف عالیه برسیم.

ایشان همچنین در ارتباط با تمام شدن فرصت تبلیغات کاندیدای ریاست جمهوری که 24 ساعت قبل از روز اخذ رأی است مواردی را مطرح نمودند و یادآور شدند تنها موردی که اجازه تبلیغ برای همه میباشد مشارکت حداکثری مردم پای صندوق های رأی است که امیدواریم به این مهم برسیم.

جمشید نشان بیان داشت: 2221 شعبه اخذ رای در استان که بیش از 50 درصد آن شعبه های روستایی است که همه پیش بینی های لازم انجام گرفته و از همه تقاض داریم که در اوایل وقت شروع رأی گیری حاضر و مشارکت خود را داشته باشند.

در پایان این شورای هماهنگی روابط عمومی های دستگاه های اجرایی استان گرامیداشت 27 اردیبهشت که مصادف است با روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی از مدیران برتر روابط عمومی استان سیستان و بلوچستان تجلیل به عمل آمد.

رئیس اداره روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان یکی از چهره های منتخب بعنوان پیشکوست و فعال روابط عمومی معرفی و تقدیر نامه ای از سوی مهندس علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان دریافت نمود.

 

آدرس ساختمان مركزی:
زاهدان – ميدان شهدا – اداره كل راه و شهرسازی سيستان و بلوچستان
كدپستي : 9813693171
تلفن : 8-05433227056
فكس : 05433234989
آدرس ساختمان شماره 2 (جانبازان):
زاهدان - خيابان دانشگاه – دانشگاه 55
كدپستی : 9813693171
تلفن : 81-05433413280

 

آمار بازدید

اشتراک خبرنامه

مشترک نشریه اداره کل راه و شهرسازی استان شوید.

فید پورتال