تاریخ بروز رسانی: شنبه, April 28, 2018 - 10:16
August 29, 2017

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان، صبح امروز مراسم بزرگداشت روز بسیج قشر کارمندان و یادواره شهدای بانکی با حضور  سردار مارانی فرمانده قرارگاه قدس منطقه جنوب شرق ، کلیه مدیران کل و مقامات ارشد استانی ، نیروهای نظامی و انتظامی، سپاه پاسداران در محل دفتر نهاد رهبری در امور اهل سنت استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.

این مراسم بمناسبت هفته دولت و گرامیداشت یاد شهیدان رجائی و باهنر که مقام معظم رهبری(مدظله العالی) درباره این دوشهید فرموده اند: این دوعنصر خدمتگزار( رجائی و باهنر) باید همیشه بعنوان عناصر فراموش نشدنی در تاریخ دولت خدمتگزار جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی در خاطره ها زنده بمانند و همچنین روز بسیج قشر کارمندان و یادواره شهدای بانکی برگزار شد.

در این بزرگداشت فرزندان شهیدان شاخص استانی و کشوری دلنوشته و خاطرات پدران آسمانی خویش را بازگو و از مسئولین ادامه راه و اهداف آنها که حمایت از ولایت فقیه و انقلاب اسلامی ایران را خواستار شدند.  

سردار مارانی فرمانده قرارگاه قدس منطقه جنوب شرق هم در این جلسه پیرامون  خصوصیات بارز شهدای استانی و کشوری و دیگر شهداء  ایراد سخن نمود.

در پایان از مدیران و فرماندهان برتر استان با اهداء لوح و تندیس تقدیر و تشکر بعمل آمد.

یکی از مدیران برجسته  که در این یادواره از ایشان تجلیل شد مهندس مسعود  مالکی مدیر کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان بود که در گوشه ای از لوح تقدیر ایشان چنین آمده است:

" خدمتگزاری به بسیجیان  و بسیج دهها میلیونی این شجره طیبه و یادگار  امام راحل عظیم الشأن (ره) و خدمت به مردم توفیقی مضاعف به شمار می رود. جدّیت، تلاش و همکاری جنابعالی در برگزاری و پیشبرد برنامه های بسیج کارمندان جهت ارتقاء و نیل به هدف کارمند تراز  انقلاب اسلامی و تسریع در رفع مشکلات مردم و تحقق انتظارات سردار ریاست محترم سازمان بسیج مستضعفین قابل تقدیر است، بدینوسیله از زحمات و تلاشهای جنابعالی و تعامل بی دریغ با سازمان بسیج کارمندان سپاه سلمان تقدیر و تشکر می نمایم."

 

آدرس ساختمان مركزی:
زاهدان – ميدان شهدا – اداره كل راه و شهرسازی سيستان و بلوچستان
كدپستي : 9813693171
تلفن : 8-05433227056
فكس : 05433234989
آدرس ساختمان شماره 2 (جانبازان):
زاهدان - خيابان دانشگاه – دانشگاه 55
كدپستی : 9813693171
تلفن : 81-05433413280

 

آمار بازدید

اشتراک خبرنامه

مشترک نشریه اداره کل راه و شهرسازی استان شوید.

فید پورتال