تاریخ بروز رسانی: شنبه, October 20, 2018 - 11:50
September 06, 2017
دیدار مدیر کل راه و شهرسازی با فرمانده جدید انتظامی استان سیستان و بلوچستان

دیدار مدیر کل راه و شهرسازی با فرمانده جدید انتظامی استان سیستان و بلوچستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان، صبح امروز مورخه 15/6/96 مدیر کل و جمعی از مدیران و مسئولین اداره کل  راه و شهرسازی با سردار قنبری فرمانده جدید انتظامی استان در محل دفتر فرماندهی دیدار نمودند.

مهندس مالکی مدیر کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان هدف از این دیدار را خیر مقدم، آشنایی و ارائه عملکرد و همکاری های متقابل این اداره کل با ستاد فرماندهی  اعلام نمود.

وی گزارشی از جغرافیای و راههای حوزه استحفاظی این اداره کل را خصوصاً در بخش ساخت راه، مسائل ایمنی جاده، عوامل بروز حوادث جاده ای و اقدامات صورت گرفته جهت کاهش تصادفات را بطور خلاصه به سردار قنبری ارائه داد.

سردار قنبری ضمن تشکر از این نشست صمیمانه گفت:  انتظار ما از مدیر کل راه و شهرسازی و همکارانشان حفظ تعاملات خوب  قبلی و  تلاش در برطرف نمودن نقاط پرحادثه جاده ای با همکاری دیگر دستگاه های مرتبط میباشد که اینجانب و جمع همکارانمان در به نتیجه رسیدن این امر در کنار شما خواهیم بود چون اعتقاد داریم طبق آیه شریفه قرآن کریم " نجات یک انسان، نجات انسانهاست." و بر اسا این اعتقاداتی که همه مسئولین با وظایف ذاتیشان دارند مطمئن هستیم با تعامل ان شاء ا... بتوانیم هم وضعیت گذشته را حفظ نموده هم قدمی به جلو جهت کاهش تصادفات جاده ای و نظم در عبور و مرور ایجاد نمائیم.

وی گفت: با توجه به اینکه در استان کمبود بزرگراه داریم این خلاء را باید با تلاش خودمان و جمع دستگاه هایی که در حفظ ایمنی و رعایت قوانین دست اندر کار پوشش دهیم که البته رعایت قوانین و استفاده وسائط نقلیه با ایمنی مناسب توسط رانندگان و مسافرین عزیزاز عوامل بسیار مهم در کاهش تصادفات خواهد بود.

 

آدرس ساختمان مركزی:
زاهدان – ميدان شهدا – اداره كل راه و شهرسازی سيستان و بلوچستان
كدپستي : 9813693171
تلفن : 8-05433227056
فكس : 05433234989
آدرس ساختمان شماره 2 (جانبازان):
زاهدان - خيابان دانشگاه – دانشگاه 55
كدپستی : 9813693171
تلفن : 81-05433413280

 

آمار بازدید

اشتراک خبرنامه

مشترک نشریه اداره کل راه و شهرسازی استان شوید.

فید پورتال