تاریخ بروز رسانی: یک‌شنبه, September 15, 2019 - 08:19
January 30, 2018
دیدار مدیران، مسئولان و فعالان ستاد دهه فجر با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه معزز زاهدان

دیدار مدیران، مسئولان و فعالان ستاد دهه فجر با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه معزز زاهدان

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان، صبح امروز مورخه 9/11/96 مدیران، مسئولان و فعالان ستاد دهه فجر با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه معزز زاهدان در محل دفتر ایشان دیدار نمودند، در این نشست صمیمی مهندس مالکی مدیر کل و جمعی از مدیریت ها  و مسئولین اداره کل  راه و شهرسازی حضور داشتند.

هدف از این دیدار پاسداشت مقام والای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) و تجدید میثاق با مقام معظم رهبری حضرت آیت ا... خامنه ای « مدظله العالی » اعلام شد.

نماینده محترم ولی فقیه در استان آیت ا... سلیمانی ضمن گرامیداشت ایام ا... دهه فجر بیاناتی را فرمودند که گوشه ای از این فرمایشات بطور خلاصه به شرح ذیل است:

ـ 70 هزار مستشار خارجی در رژیم قبل سیاست مملکت را تعیین می کردند مردم نقشی در سرنوشت خود نداشتند و از جای دیگر سیاست ها تدبیر شده و بر مردم اعمال می شد، امام امت 3 هدف را در دستور کار خودشان قرار دادند : 1. حاکمیت دین نه بصورت نسبی یعنی در تمام فضاها برجامعه حاکم باشد. قبل از دهه فجر جامعه ما دینی بود منتها در زندگی شخصی ، محراب و مسجد و خانه. و مکرراً شعار جدایی دین از سیاست گفته می شد و در مملکت جا افتاده بود اما ابرمردی با شعار عمل به تکلیف نه به نتیجه وارد عرصه میدان شد در ناباوری امکان شد در یأس و ناامیدی امید آفریده شد و دین حاکمیت پیدا کرد.دین اعتبارش را بدست آورد حال ما چقدر همت کردیم در این موضوع،  مسئله دیگری است. هدف دوم امام  تمامیت ارضی و استقلال کشور بود که به برکت دین و لطف خدا ابهت ابرقدرتها شکسته شد اما هدف سوم امام اجرای عدالت بود، عدالت وظیفه عمومی است پدیده فردی نیست دولتمردان باید زمینه را فراهم کنند عموم مردم خواهان عدالت باشند یعنی مطالبه جدی یعنی ناظر  برهمه مسئولین یعنی همه مردم سرنوشت  عمومی خود را به نوعی در حد توان موجود طالب باشند. دهه فجر فرصتی است برای ارائه گزارش فعالیت های مختلف و تبیین نیازمندی ها برای آینده .

وی در پایان از حضور همگان در این جلسه تقدیر و تشکر نمود.

 

آدرس ساختمان مركزی:
زاهدان – ميدان شهدا – اداره كل راه و شهرسازی سيستان و بلوچستان
كدپستي : 9813693171
تلفن : 8-05433227056
فكس : 05433234989
آدرس ساختمان شماره 2 (جانبازان):
زاهدان - خيابان دانشگاه – دانشگاه 55
كدپستی : 9813693171
تلفن : 81-05433413280

 

آمار بازدید

اشتراک خبرنامه

مشترک نشریه اداره کل راه و شهرسازی استان شوید.

فید پورتال